Освітні центри «Крим – Україна», «Донбас – Україна» та вступ з ТОТ

ВІТАЄМО на сторінці освітніх центрів «Крим-Україна», «Донбас-Україна», які створено на базі Сумського держаного педагогічного університету імені А. С. Макаренка на правах підрозділу Приймальної комісії Університету (відповідно до Наказу № 220 від 04.07.2022 р.; Наказ № 119 від 11.03.2024 р.) для організації роботи із заявниками відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес; з тимчасово окупованої території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення/із заявниками з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь або які переселилися з тимчасово окупованих територій.

Звертаємо Вашу увагу, що особливості прийому на навчання осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративній межі або які переселилися з неї, в частині проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, отримання документа державного зразка про базову середню освіту або повну загальну середню освіту (якщо особа не отримала документ про освіту відповідно до законодавства), визначаються відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01 березня 2021 року № 271, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2021 року за № 505/36127 (в редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2022 року № 726) (далі – наказ № 271).

Відповідальні особи:

• Чобанян Анна Варужанівна – заступник відповідального секретаря Приймальної комісії
  • Михайличенко Ірина Володимирівна відповідальний секретар Приймальної комісії.
  • Руденко Аліна Анатоліївна фахівець І категорії Центру професійно-кар’єрної орієнтації та вступу на навчання.

Контакти:

• +38 (0542) 22-15-17
  • +38 (093) 256-67-28 (Viber, Telegram)
  • +38 (099) 601-07-23

Адреса: Україна, 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87, каб. 150 (корпус А, Факультет іноземної та слов'янської філології).

E-mail: prcom@sspu.edu.ua

Facebook logo square 2d58d     Центр професійно-кар’єрної орієнтації
та вступу на навчання

Facebook logo square 2d58d     Приймальна комісія

Графік роботи Освітніх центрів:
Понеділок – п’ятниця: 9:00 – 17:00 (обідня перерва: 13:00 – 13:30).

Освітні центри:

• забезпечують консультування та допомогу в оформленні освітньої декларації вступника (відповідальний – уповноважений заклад загальної середньої освіти);
  • сприяють проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації вступника з української мови та історії України, видачу йому документів державного зразка про базову або повну загальну середню освіту (відповідальний – уповноважений заклад загальної середньої освіти);
  • організовують оформлення документів вступника, проведення вступного випробування до закладу вищої освіти та (в разі проходження конкурсного відбору) надання рекомендації для вступу до уповноваженого закладу вищої освіти;
  • сприяють поселенню вступника на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та проведення вступного випробування до гуртожитку закладу вищої освіти (у разі необхідності);
  • сприяють отриманню вступником документів, що посвідчують особу.

Інформація про уповноважений заклад загальної середньої освіти

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна, м. Суми, Сумської області.

Директор закладу освіти – Світлана ГОНЧАРЕНКО

Довідки за телефоном: +38 (0542) 61-11-14

E-mail: zosh15sumy@ukr.netschool15sumy@gmail.com

Адреса закладу освіти: вул. Пушкіна, 52, Суми, Сумська область, 40000

Нормативні документи Міністерства освіти і науки України:

Корисна інформації на сайтах:

Довідково (https://mon.gov.ua/ua/news/sergij-shkarlet-rozpoviv-pro-novi-mozhlivosti-ta-perspektivi-shodo-vstupu-osib-z-tot-do-zakladiv-osviti)

Дізнатися більше можна за телефоном «Урядова гаряча лінія» з питань освіти для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, АР Крим та м. Севастополь, а також тимчасово окупована територія Донбасу.

У робочі дні: з понеділка до четверга з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 17:00 – працює гаряча лінія 0-800-504-425 для вступників з тимчасово окупованих територій.