Привітання ректора

This image for Image Layouts addon

Щиро радий вітати Вас на сайті Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка – одного з найстаріших закладів вищої освіти Слобожанщини.

Вже майже 100 років наш університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну роботу, керуючись найкращими вітчизняними та світовими традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку сфери освітніх послуг.

Наш університет здійснює навчальну діяльність за 26 спеціальностями і 35 спеціалізаціями та повністю забезпечує висококваліфікованими фахівцями освітню сферу північно-східних регіонів країни.

Диплом Сумського державного педагогічного університету – це персональний престиж і гарантія успіху кожного нашого випускника. Це один зі стартових документів, який відкриває перспективи легкого кар’єрного зростання від студентської лави до почесних посад. Серед тих, для кого наш навчальний заклад став Alma mater, – Герої Радянського Союзу та України, знані педагоги, світочі науки, діячі культури і мистецтв зі світовими іменами, Олімпійські чемпіони, чемпіони світу, дипломати, чиновники, успішні бізнесмени та підприємці, керівники та активісти громадських організацій всеукраїнського та регіонального рівня, письменники, журналісти, а також безліч молодих талановитих людей, які, отримавши у СумДПУ ім. А.С. Макаренка якісні знання і життєвий досвід, упевнено розпочали свій професійний шлях.

На цьому сайті ви зможете ознайомитися з історією та сучасністю нашого навчального закладу, його структурою, керівництвом, навчальною і науковою діяльністю професорсько-викладацького складу, здобутками науковців та студентів, а також умовами прийому на 1-й курс, за скороченим терміном навчання, до магістратури, аспірантури чи докторантури.

Я сподіваюся, що цей веб-ресурс розширить Ваші уявлення про досягнення вітчизняної педагогічної освіти і досягнення Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка як одного з кращих навчальних закладів Сумщини та України.

З повагою ректор Юрій Лянной

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: rector@sspu.edu.ua

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: prcom@sspu.edu.ua
Тел.: +38 (0542) 22-12-44
        +38 (0542) 68-59-15

Моб.: +38 (093) 256-67-28,
          +38 (099) 601-07-23
viber b306d telegram 357e7
feysbuk pk c9b38   instagram pk e72ca   tik tok pk 9443a

 

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua
Тел.: +38 (0542) 68-59-39

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню

Мій розклад