Відділ охорони праці

Про відділ

Відділ охорони праці Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка є структурним підрозділом університету.

У своїй діяльності відділ охорони праці керується чинним законодавством України, постановами КМ України, законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про охорону праці», Кодексом цивільного захисту, наказом МВС України «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», наказами МОН України, наказами ректора університету, Статутом університету, Колективним договором, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, Положенням про відділ охорони праці.

Головною метою діяльності відділу є всебічний аналіз стану охорони праці в Університеті, попередження виробничих травм і профзахворювань.

Основні завдання та функції

  • організація проведення профілактичних заходів спрямованих на запобігання нещасних випадків, професійних захворювань і аварій у процесі праці;
  • контроль за забезпеченням оптимальних умов праці для працівників Університету;
  • впровадження в Університеті досягнень науки та техніки, прогресивних і безпечних технологій, сучасних засобів колективного та індивідуального захисту працівників
  • контроль за дотриманням працівниками Університету вимог законів та нормативно-правових актів з охорони праці, Кодексу цивільного захисту України, «Правил пожежної безпеки України», постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. №444 «Про затвердження порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу Міністерства освіти і науки від 15.08.2016 № 974 «Про затвердження правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти і науки України», колективного договору та актів з охорони праці, що діють в межах Університету.
  • інформування та надання роз’яснень працівникам університету з питань охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту.
  • опрацювання ефективної цілісної системи управління охороною праці, сприяння удосконаленню діяльності у цьому напрямку кожного структурного підрозділу і кожної посадової особи.
  • складання разом зі структурними підрозділами університету комплексних заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, а також розділу «Охорона праці» у колективному договорі.

Колектив

Начальник відділу

МІХЕЄНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

ЯКОВЕНКО МИКОЛА ІВАНОВИЧ

фельдшер

Яковенко Єлізавета Миколаївна – фахівець відділу охорони праці;
Скиданенко Олена Володимирівна – фахівець з питань цивільного захисту;
Бабич Вероніка Володимирівна – сестра медична.

Контакти

Відділ охорони праці розташований на першому поверсі 4-го корпусу університету.

Тел. 68-59-80

E-mail: vop@sspu.edu.ua

Адреса

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка
Адреса: 40002, Сумська обл., м. Суми, вул. Роменська 87
Телефони: (0542) 68-59-02
Web-сайт: www.sspu.edu.ua
E-mail: rector@sspu.edu.ua

Приймальна комісія

Адреса: 40002, м. Суми, вул. Роменська, 87
E-Mail: prcom@sspu.edu.ua
Тел.: +38 (0542) 22-12-44
        +38 (0542) 68-59-15

Моб.: +38 (093) 256-67-28,
          +38 (099) 601-07-23
viber b306d telegram 357e7
feysbuk pk c9b38   instagram pk e72ca   tik tok pk 9443a

 

Аспірантура та докторантура

E-Mail: aspirantura@sspu.sumy.ua
Тел.: +38 (0542) 68-59-39

Електронний розклад

Електронний розклад СумДПУ Android додаток

Електронний розклад СумДПУ iOS додаток

Меню

Мій розклад