У нашому університеті працює психологічна служба, діяльність якої спрямована на допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу. Ви завжди можете звернутися до психологічної служби.

Основними видами діяльности психологічної службиє:

 • психодіагностика;
 • психопрофілактика;
 • психологічне консультування;
 • психокорекція;
 • психологічна просвіта (тематичні бесіди,акції, фестивалі, флеш-моби).

Психологічна служба спрямовує свою діяльність за такиминапрямками:

 • проведення тренінгових занять;
 • проведення семинарів для студентів такураторів;
 • тестування студентів;
 • проведення індивідуальних і групових консультацій (для студентів та співробітниківВНЗ).

Психологічна служба реалізуєтакіпроекти:

 • Психологічні тренінги для старост – тренінги особистісного зростання, основними завданнями яких є розвиток у студентів лідерських якостей, навичок та вмінь керівника, допомога старостам у вирішенні актуальних питань. До структури тренінгу входять ігри, вправи, спрямовані на командоутворення, розвиток комунікативної компетентності, впевненості в собі та уміння конструктивно розв’язувати конфліктні ситуації.
 • Психологічний супровід студентів І курсів – анкетування (з метою виявлення рівня адаптації), тренінгові заняття зі студентськими групами щодо згуртування колективу, формування життєвих цінностей, адекватної самооцінки, позитивного мислення та активної життєвої позиції.
 • Психологічний клуб – клуб, робота якого базується на принципах психотерапевтичної групи, метою якого є підвищення ефективності адаптації учасників в соціумі, допомога в самореалізації, сумісне вирішення психологічних проблем.

Колектив

завідувач психологічною службою

Завідувач психологічною службою

Ратєєва Вікторія Олександрівна

Телефони:

+38 (050) 735-03-73,

+38 (097) 282-14-64,

+38 (0542) 68-59-81

Skype: viktoriya131010

Степаненко Яна Миколаївна

Практичний психолог

Степаненко Яна Миколаївна

Телефон: +38 (095) 318-42-28
E-Mail: [email protected]

Степаненко Яна Миколаївна

Практичний психолог

Руденко Вікторія Германівна

Телефон: +38 (095) 345-83-35
E-Mail: [email protected]

 

Маркевич Дарина Олександрівна

Соціальний педагог психологічної служби

Маркевич Дарина Олександрівна

Телефон: +38 (099) 221-31-89
E-Mail: [email protected]

Працює анонімний телефон «Довіри для студентів» 68-59-81 (в будні дні)

Соціальний педагог психологічної служби надає соціальні послуги, які спрямовані на задоволення соціальних потреб студентів; здійснює соціально-педагогічний супровід навчально-виховного процесу, соціально-педагогічний патронаж соціально незахищених категорій студентів; сприяє соціальному і професійному визначенню особистості, дбає про професійне самовизначення та соціальну адаптацію молоді.

Проведення індивідуальної та групової психодіагностики всіх учасників навчально-виховного процесу (студентів, педагогів, батьків), виявлення студентів «групи ризику».

Проведення профілактичної роботи зі студентами з метою формування в них навичок здорового способу життя, своєчасне попередження відхилень в становленні особистості, труднощів у міжособистісних стосунках, конфліктів, а також сприяння процесам адаптації та соціалізації.